תגית הגננית, גינת בוטיק עם שיק.

האם אשה יכולה להיות גננית? 

גינון נשי בעיני צריך להיות

מעודן. מתוחכם.  מדויק.

איך התחלתי?
עם שם של פרח (תגית מצויה, תגית כרתית, תגית קייצית..) אי אפשר שלא אמשך לגינון. במשך זמן רב, עסקתי רק בתכנון. כל מה שלא זז, וגם מה שצומח.  אבל מרגע שראיתי כמה שינויים עוברות התוכניות, מרגע מסירתן, עד ליישומן, הבנתי שאני רוצה להיות בשלבים של העשיה. לגמרי LOW-TECH  עם ידע של הייטק. בתחום התכנון והגינון. תרבות הגינון בישראל, היא לא כמו באירופה. כך אמרו בוועידת  הגינון ה-4 (ספטמבר 2018). בעיני תרבות גינון זה לימוד, תכנון, התמקצעות, שוב לימוד, וגם אמון מול לקוח, יסודיות, הקשבה לצורכי ההנאה המיוחדת של כל אחד מהגינה שלו. הלימוד שלי התחיל לפני 20 שנה, כמעצבת פנים, כאשר אסטיקה ופונקציה משוחחים אצלי זה עם זה. המשכתי לתעודת הנדסאית אדריכלות, ובכך צירפתי גם את הפתרונות הטכניים, אל היופי והצורה. משם נמשכתי לללימודי תכנון נוף. 
אבל זה לא מספיק לי. כי יש הרבה פעולות קטנות שאפשר וצריך לעשות בגינה, והן נותנות את הTOUCH. בשביל זה לא צריך תוכנית. בשביל זה צריך אומנית. כי בעצם הטבע הוא יוצר בעצמו. צריך רק להוריד את מה שמפריע, או להוסיף מזון אויר, מים ואהבה, וסבלנות וטיפוח. האומנות היא שם. 

אחרי שעשיתי את כל הנסיונות האפשריים במשך 12 שנה על הגינה הפרטית שלי, 200 מ"ר, וגם הייתי סטאז'רית אצל גנן מקצועי, סחבתי, התעייפתי, נדקרתי מקוצים, נעקצתי מיבחושים, ועוד כל מיני מיחושים, אני יודעת שאשה כמוני יכולה להיות גננית. כמובן רק בתנאי שאני לובשת כפפות על ה'לק-ג'ל, וקרם פנים מתחת לקרם הגנה מהשמש.

 

מה עוד אני יודעת לעשות בשבילכם, מלבד להיות נטו 'גננית':

כל מה שקשור לתוכניות נוף וגינון, פרטיות או ציבוריות
משלב הרעיון, עד שלב הפקת התוכניות:
תוכניות פיתוח, צמחיה, השקיה, פריסת גדרות.
 
שדרוג לגינה קיימת
במצב זה אני מתכננת בסקיצה, וישר עוברת לביצוע.
הולכים למשתלה יחד. בוחרים צמחים. אני מגיעה אליכם ושותלת, מדשנת, גוזמת,
מרפאה צמחים חולים. עד שאתם מרוצים.
 
 פרטי גן בנויים
ה'פרח' הכי חשוב בגינה זה אתם. אם לא תהיו שם איך תהנו?
בשבילכם צריך משהו יציב, בנוי.
מתחשק לכם פרגולה? ספסל מיוחד? שביל מעניין? רחבה, מטבח חוץ.
כל מה שלא זז בגינה, ומשלים את הצמחיה.
ומאפשר לכם להיות חלק ממה שקורה בגינה היפה שלכם.
חודשים של עיסוק בגינון
שנות נסיון בעיצוב
מ''ר גינה מקסימאלית שתכננתי

מקצועית ומסורה מעל ומעבר!

זה התחיל במתנה שקיבלתי- שעת ייעוץ חינם בבית הלקוח, והמשיך בפגישה שקבענו במשתלה ואח"כ בגינה שלנו. תגית פשוט התמסרה לגינה שלנו ולא הניחה, מעבר למסירות ולהשקעה בטיפוח הגינה, היא אח"כ גם התקשרה לוודא שהשקינו, שתיקנו את מחשב ההשקייה, והמשיך בהצעות לטיפוח הגינה וזאת על אף שזה לא היה כלול במחיר בכלל. זה פשוט האופי שלה, האכפתיות והמסירות ללקוח מכל הלב! אין עלייך! ממליצה בחום רב!!!!!
תמי ערמון
מעצבת גרפית

תגית הגננית - כך את מופיעה אצלי בטלפון

אשה קטנה בגובה עם ידיים ירוקות ואהבה לכל מה שצומח. סבלנית, יסודית , מקצועית, מבינה,נעימת הליכות ונכונה ללמוד וללמד. הגינה כנראה מרגישה שאוהבים אותה והיא מגיבה בהתאם. תודה בשמי ובשם הגינה רחלית
רחלית